175 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz!
İntarz

Gizlilik Sözleşmesi

Müşterilerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece kendileri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşterilerimiz değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmaları sadece sitemiz bünyesinde kullanılmaktadır. 

Müşterilerimizin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmamakta ve satılmamaktadır. Müşterimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece kendileri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece kendileri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Müşterilerimizin bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda müşterilerimizin talebiyle resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sunucularımızda tutulmamaktadır. 

Sitemiz yüzde yüz güvenli alışveriş sitesidir. 

Sorularınız için arayın 0 232 237 10 09 Aydın Mah. 4322. Sk. 35130 Karabağlar/İzmir